Počátky působení společnosti Awac

Awac jako společnost byla založena v roce 1990. Hrálo jí do karet, že si jako obor své činnosti vybrala právě dělení materiálu vysokotlakým paprskem, cnc stroje a další příbuznou tématiku a techniku. Jak tomu tak bývá, tak na počátku zákazníci důvěřivý nebylo. Je dáno, že lidé se prostě bojí toho, co neznají a co je pro ně nové, ale jak šel čas, tak cnc laserový řezací stroj a dělení materiálu tímto způsobem získávalo stále na oblibě. Lidí zjistili, že jim tato technika usnadní a především urychlí spoustu práce, a nedůvěra byla ta tam. To, co lidi přesvědčilo maximálně, bylo určitě řezání vodním paprskem, které je naprosto přesné a absolutně bez nežádoucích mikrotrhlin a je schopný dělit i velice nepoddajné materiály, jako je dlažba a podobně. Jediným řezem máte celou práci za sebou, což je velké plus. Společnost Awac začala již tehdy svou činnost provádět velice kvalitně a pokračuje s tím dodnes.

A jak se společnost Awac směřovala dále?

Vývoj společnosti Awac je velice zajímavý, ale zároveň i přímočarý a cílený. První provozovna cnc strojů byla otevřena v Praze, další v Plzni a Brně, protože poptávka po cnc řezacích strojích stále rostla, a to vše všech oblastech České republiky. Pokud je věc dobrá, tak se o ní mluví a hlavně se vše velice rychle rozkřikne. Vybavení těchto pracovišť už není jen o cnc strojích a o řezání vodním paprskem Praha. Dá se také využít služby 3D řezání, a to samozřejmě s eliminací úkosů. Společnost Awac je skutečně odborníkem ve svém oboru a patří mezi největší komerční řezárny vodním paprskem v České republice.

Společnost Awac jde ruku v ruce s vývojem technologie

Technika a technologie jdou neustále kupředu a neustále se vyvíjí dál a dál. Hlavním cílem společnosti Awac je spokojenost zákazníkům, takže to, co si zákazník přeje, je v podstatě předem splněno. Nebojte se proto ničeho, služby cnc strojů se i pro vás stanou součástí a nebudete z nich mít obavy. Kromě toho si můžete nechat svoje stroje i opravit a využít tak servis cnc strojů u společnosti Awac.

Napsat komentář