Po renovaci podlahy bude váš domov jako nový!

Díváte se v poslední době na svou podlahu a říkáte si, že už to není ono? Že vaší podlaze něco chybí a delší dobu nevypadá vůbec dobře? V posledních týdnech jsme doma trávili více času než obvykle a všímáme si detailů našeho domova. Podlaha zabírá výraznou plochu bytu a zásadně tak ovlivňuje atmosféru celého domova. Pokud máte doma dřevěnou podlahu, tak nemusíte řešit nákup podlahy nové, stačí renovace! 

Renovace vrátí podlaze zašlý lesk

Pokud vám podlaha připadla zašedlá, bez lesku a celkově působí smutně. Pomůže jí renovace. Ta vás rozhodně vyjde levněji, než pořízení nové podlahy. Stačí se podívat na renovace podlah Praha a uvidíte, co všechno se dá s podlahou udělat. Pokud renovace proběhne pod rukama odborníka, tak máte do té další na 15-20 let vystaráno a stačí, když budete podlahu běžně udržovat tak, jak vám doporučí podlaháři z firmy Podlahy Praha s.r.o. 

Renovace parket je přirozená oprava 

Parkety známe asi všichni. Jsou v mnoha domácnostech už desítky let a mohou vydržet další dlouhé roky. Renovace parket Praha je způsob, jak dopřát podlaze oživení. Po takovém servisu se naplno ukáže jejich přirozená kresba a vám se po jemnější podlaze bude i lépe chodit. 

Pokud máte o renovaci parket zájem, oslovte odborníka z Podlahy Praha s.r.o. Ti k vám dorazí na bezplatnou konzultaci, v rámci které si vyslechnou vaše přání a vyjdou vstříc vaším praktickým i estetickým požadavkům, podle kterých vypracují cenovou nabídku a dodojí vám všechny informace. 

Broušením parket k jejich původní kráse 

Co nejvíc trápí parkety? Jsou to hlavně škrábance, rýhy po stěhování, špína a zastarání povrchové úpravu. Všechny tyto věci dohromady vedou k ztrátě svěžího vzhledu. V tomto případě je čas na broušení parket, které vrací původní lesk a novost. Je to přirozený proces, který z podlahy odebírá pouhý 1 mm, ale výsledek vás překvapí. 

Podlaha prokoukne a díky následné péči jako je moření, použití oleje či lakování se zvýrazní přirozené odstíny dřeva. Práce firmy Podlahy Praha s.r.o. jsou díky odsávání téměř bezprašné, což znamená méně úklidu a nepříjemností pro vás.

Napsat komentář