Odstranění graffiti je pro AXIOM REAL každodenní rutinou

Po příjezdu z práce jste s hrůzou zjistili, že se na fasádě vašeho domu objevilo umělecké dílo od místního sprejera? Bezesporu nepříjemná situace, které každý den čelí desítky až stovky majitelů nemovitostí. Vandaly bohužel zastavit nelze a nepomáhají ani poměrně přísné tresty. Přesto byste měli zůstat v klidu, protože odstranění graffiti není takový problém, jak se na první pohled jeví. Alespoň pro zkušené techniky z AXIOM REAL, kteří se čištěním fasád a jiných povrchů zabývají každý den.

Někteří majitelé poškozených nemovitostí zkoušení odstranit graffiti sami. Navštíví nejbližší domácí potřeby, utratí nezanedbatelnou částku za čistidla a pustí se s chutí do práce. Kvůli neodbornému přístupu však kloudného výsledku dosáhnout nelze. Voda a rejžák rozhodně nestačí a nevhodně zvolené čistilo, může vše ještě zhoršit.

Profesionálové z AXIOM REAL upozorňují, že barvy ze sprejů mají tendenci prostupovat do struktury povrchu. Proto je důležité jednat rychle a pustit se do odstranění graffiti co možná nejrychleji. Velmi účinnou metodou je pískování moderním systémem Torbo. Po vyčištění by měla následovat aplikace antigraffiti nátěru, který výrazně snižuje přilnavost nečistot k podkladu.

Obrátíte-li se na odborníky, nebudete litovat. S odstraňováním graffiti mají dlouholeté zkušenosti, dodržují efektivní postupy a mají k dispozici špičkové stroje, které jsou účinné a přitom velmi šetrné vůči čištěnému povrchu.

Odstranění graffiti je mnohem jednodušší z podkladu opatřeného zmíněným antigraffiti nátěrem. Ten lze aplikovat do výšky až tří metrů a AXIOM REAL nabízí následnou správu a obnovu po dobu 2 let zdarma. Pokud se na fasádě opět objeví graffiti, technik vás ho nanesením odstraňovače rychle zbaví.

Chcete se dozvědět více? Podrobnosti o čištění od graffiti a antigraffiti nátěrech najdete na www.ars.cz.

Napsat komentář