Nové bydlení se klikatí jako had. Pro architekty to byla velká výzva!

Jste stále jen ve fázi snění o novém moderním bydlení? Je na čase se vrátit do reality a začít jednat. Když si pospíšíte, najdete svůj domov v prestižní pražské lokalitě, v bytovém domě, který se terénem klikatí jako had. Byty jsou řešeny v minimalistickém stylu, takže se nabízí i dost prostoru pro fantazii. Seznamte se!

Svažitý terén se podařilo pokořit

Nová příležitost k bydlení, která je jako stvořená pro mladé lidi, rodiny i všechny ostatní, vyrostla v prestižní lokalitě Michle na Praze 4. Nový projekt dostal název Rezidence Hadovitá, a to díky netradičnímu řešení obytných budov. Ty totiž byly postaveny v komplikovaném svažitém terénu. Projekt měli na starosti architekti z Arx Studia, pro které to byla velká výzva. A podařilo se ji naplnit. Budovy mají netradiční vzhled, klikatí se terénem jako had a současně v nich jsou byty, které splňují i ty nejvyšší nároky na moderní bydlení.

Stylové minimalistické řešení

Nové byty v Praze 4 se architekti rozhodli řešit minimalisticky, čímž dávají každému novému majiteli příležitost, aby si byt snadno podřídil vlastnímu stylu. K vybavení budou patřit bílé dveře, podlaha s dubovým dekorem či koupelna v neutrálních tónech.

Čas běží!

Prodej bytů na Praze 4 byl již zahájen a zájem je podle očekávání velký. V současné době jsou ještě nějaké byty volné, čekat se ale nevyplácí. Vybírat je možné z dispozic 1+kk až 4+kk, k mání jsou také ateliéry. Co se týče ceny, ta není vysoká. Byty mají většinou balkón nebo lodžii, ty v přízemí mají předzahrádku. Ceník a veškeré podrobnosti o každém bytu najdete na www.rezidencehadovita.cz. Pokud vás některý zaujme, moc dlouho s rezervací neotálejte.

TIP: Budete koupi financovat z hypotéky? Přečtěte si tento článek, který hodnotí současnou situaci na hypotečním trhu.

Napsat komentář