Nevíte, co darovat svým blízkým? Darujte jim osobní obraz

Každý rok se slaví hromada narozenin, na které jste zvaní. To však znamená nejen, že jste zvaní na hostinu, ale také to znamená, že je třeba koupit oslavenci nějaký hezký dárek, který ho potěší. Nejčastěji se volí květiny, ale ty nejsou vhodné na všechny oslavy narozenin. Když se například slaví kulatiny nebo půlkulatiny, vyžaduje si to něco mnohem většího a honosnějšího, než je pugét z květin. Vhodným dárkem může mít například vícedílný obraz s vlastní fotografií, který je velmi osobní a který vždy a za všech okolností potěší.

Vícedílné obrazy nejsou na trhu žádnou novinkou. V současné době je lze koupit v mnoha provedeních. Do menších bytů se hodí třídílné nebo čtyřdílné obrazy, do větších bytů nebo domů je možné zakoupit sedmidílné obrazy či krapet menší pětidílné obrazy, které dokonale zahalí jakkoli prázdnou zeď.

Vícedílné obrazy na stěnu je možné zakoupit v mnoha motivech. Oblíbené jsou motivy krajiny a měst, které si oblíbili hlavně mladí lidé, jež si vybavují své první příbytky v pronájmu. Neopomeňme ani zvláštní obrazy s hodinami nebo případně abstraktní obrazy, jež vynikají na zdi mnohem více než jiné jmenované.

Pokud má být moderní obraz na zeď dárkem k narozeninám, vyplatí se investovat do zmiňovaných foto obrazů, které jsou velmi osobní.

Obrazy rodiny či přátel neomrzí

Foto obraz je stvořen z vámi poskytnuté fotografie. Je tedy jen na vás, jestli na obrazu bude fotka rodiny nebo parta nejlepších přátel. Jedná se o velmi osobní dárek, který potěší zejména rodiče nebo prarodiče. Velmi často se nechávají vyrábět takové obrazy na plátně s fotografií vnoučat nebo dětí.

Kde si mohu nechat foto obrazy vyrobit?

Vícedílné foto obrazy nabízí například internetový obchod topobrazy.cz, který nabízí i jiné podoby vícedílných obrazů. Motivů je nespočet, vybere si jistě každý klient, ať už má sebevíc náročné požadavky.

Napsat komentář