Nemovitostní fond skupiny DRFG patří mezi nejvýnosnější

Češi stále více investují do realit a nárůst zažívají i podílové nemovitostní fondy. Lidé, kteří chtějí zhodnocovat své peníze mimo běžný či spořící účet, tak podle odborníků zvažují právě investici do nemovitostí. Vedle nákupu investičního domu nebo bytu ale čím dál častěji peníze investují do realitních podílových fondů.

Podle Hospodářských novin vzrostl za posledních sedm let objem peněz investovaných do nemovitostních fondů desetinásobně. Proto koncem roku 2018 překročil částku 35 miliard korun. Mnoho lidí tuto investici využívá jako alternativu právě k pořizování investičních bytů. Jak informuje řada recenzí spokojených investorů, tak investice do podílových fondů je velice jednoduchá a je téměř pro každého. Do nemovitostního fondu CZECH REALE ESTATE INVESTMENT FUND může investovat každý už od pěti set korun měsíčně. Výhodou realitního fondu bez diskusí také to, že člověku šetří čas, nemusí se totiž o byt starat, řešit problémy s nájemníky a riziko je tady navíc rozloženo do více nemovitostí.

??????????????

DRFG má druhý nejvýnosnější fond

Značka CZECH FUND, která patří do portfolia investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka, má druhý nejvýnosnější fond z hlediska dlouhodobého zhodnocení a třetí největší nebankovní nemovitostní fond. Tento žebříček sestavily v roce 2019 Hospodářské noviny ve spolupráci s Institutem strategického investování sestavily žebříček.

CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND drží nemovitosti v hodnotě 3,76 miliard korun a jejich celková podlahová plocha je 109 tisíc metrů čtverečních. Fond se od svého založení soustředí převážně na obchodní centra, která jsou obsazena obchodními řetězci s dlouhodobými nájemními smlouvami. Fond na trhu působí od roku 2016 a přináší dlouhodobé stabilní zhodnocení – od svého založení zhodnotil +17,04 % (23.02.2016 – 30.04.2019).

Napsat komentář