Nejprodávanější analyzátor spalin? EUROLYZER STx!

Servisní technici, mechanici, opraváři. Ti všichni potřebují pro každodenní provádění kontrol a servisu malých, středních i velkých kotlů na plyn, tuhá i kapalná paliva kvalitní analyzátor spalin. Jen tak mohou odhalit případný únik škodlivých a mnohdy i životu nebezpečných zplodin. Na jaký analyzátor spalin se můžete skutečně spolehnout? Představujeme vám EUROLYZER STx, náš nejprodávanější analyzátor spalin!

H2: Základní parametry analyzátoru spalin EUROLYZER STx

Analyzátor spalin EUROLYZER STx nezískal své označení jakožto „nejprodávanější” jen tak pro nic za nic! Má řadu propracovaných funkcí, které vám provádění kontrol značně usnadní. V prvé řadě je zde unikátní senzor kyslíku EcoX, na který získáte záruku 5 let a který má životnost 7 let. Díky němu můžete skutečně velice precizně kontrolovat možný únik či jiný problém u kotlů všech druhů a kategorií. Analyzátor spalin EUROLYZER STx je vybaven senzorem CO/ H2, který je kompenzovaný na vodík a má nominální rozsah od 5 000 ppm až po 9 999 ppm. Samozřejmostí u tohoto analyzátoru je také měření teploty, tahu a diferenčního tlaku.

H2: Co se díky analyzátoru dozvíte?

Analyzátor spalin EUROLYZER STx vám prozradí spoustu důležitých informací, které vám pomohou zavčasu odhalit případnou poruchu. Z naměřených hodnot můžete zjistit účinnost kotle, ztráty při používání kotle, rosný bod a CO2 a CO neř a NO neř. Všechny naměřené hodnoty si můžete uložit na micro SD HC kartu, vygenerovat z nich QR kód nebo si je můžete vytisknout na tiskárně a následně založit do dokumentace.

H2: Analyzátor si můžete rozšířit

Přestože má analyzátor spalin EUROLYZER STx už v základní výbavě řadu funkcí a možností, můžete si jej ještě rozšířit o měření NO a výpočet NOx. Díky aplikačním modulům Apps&CAPBs s výstupem Bluetooth SMART můžete okamžitě posílat měřené hodnoty do analyzátoru a takto můžete měřit 4 Pa test, detekovat zemní plyn, provádět tlakové zkoušky, měřit teplotu, vlhkost, tlak a diferenčních tlak.

A kde si můžete tento kvalitní analyzátor spalin EUROLYZER STx zakoupit? U společnosti Afriso! Jedničky na měřící a regulační techniku, přístroje pro měření tlaku, teploty a výšky hladiny a také specialisty na analyzátory spalin.

Napsat komentář