Nafukovací vířivky i do špatného počasí

Víte, proč se vyplatí nespokojit se s obyčejnou vanou, ale investovat do kvalitní nafukovací vířivky? V takové vířivce se vám mnohem příjemněji relaxuje než ve vaně. Máte v ní více příjemně teplou vodu, dostatečné množství prostoru, masážní trysky nebo si můžete dopřát i příjemnou perličkovou koupel. Obchod hanscraft.com se specializuje nejen na prodej nafukovacích vířivek. Poradí vám, jak si vybrat tu nejlepší.

U nafukovací vířivky rozhoduje kvalita materiálu, tvar i funkce

Každá vířivka je jiná. Ty nafukovací jsou však čím dál více populární. Kromě nich se samozřejmě prodávají i pevné vířivky. Ty jsou však obvykle dražší a nedají se tak snadno stěhovat z interiéru do exteriéru. Většinou mají pouze jedno místo a můžete je umístit třeba i do své koupelny místo vany. Nafukovací vířivky se vyjímají v blízkosti zahradní pergoly nebo terasy. Představují perfektní zázemí pro vaši relaxaci.

Vytvořte si domácí lázně s použitím kvalitní nafukovací vířivky. Vaše investice ani nutně nemusí být vysoká. Zajímavé modely pořídíte v obchodě hanscraft.com s cenou již kolem 12 000 Kč. Taková vířivka je vhodná až pro čtyři osoby a má rozměr od 3 do 4 metrů čtverečních. Nechybí jí funkce masáže nebo perličkové koupele a pojme až 700 litrů vody.

V porovnání s dražšími modely je však její spotřeba celkem přijatelná a provoz vířivky se vám neprodraží. Vodu si samozřejmě sama ohřeje a vířivka se také bez vaší pomoci nafoukne. Stačí ji zapojit do zásuvky.

Vířivka pro celoroční relaxaci

I během chladných měsíců roku je vířivka díky kvalitním materiálům schopná ohřát se na požadovanou teplotu. Nevadí, že je za okny sníh, vy si můžete pohodlně doma nebo i venku relaxovat. Využívejte vířivku sami nebo se svou drahou polovičkou. Pobyt v ní je vhodný i pro děti či seniory, na jejichž zdraví má výrazné pozitivní dopady.

Vyberte si svou vířivku v obchodě hanscraft.com, kde na vás čeká i celá škála zajímavého příslušenství.

 

Napsat komentář