Nábytek pro všestranné využití

AC Interier, to je největší nabídka kancelářského nábytku, školního nábytku, zdravotnického nábytku a jiného nábytku do interiérů. Díky spolupráci s přednímu výrobci můžeme svým zákazníkům nabídnout vysokou kvalitu za nízkou cenu. Náš sortiment je opravdu pestrý. Při výrobě je dbáno především na absolutní funkčnost jednotlivých prvků, bezpečnost a v neposlední řadě pohodlí. Proto jsou například kancelářské stoly na deskové nebo kovové podnoži opatřeny výškovou stavitelností, kancelářské skříně mají stavitelné nohy a židle jsou opatřeny pevnými nebo rovněž stavitelnými područkami. Ale nejen u kancelářského nábytku je kladen zřetel na maximální využití.

brown leather sofa and two pink sofa chair

Nadčasové prvky

Dávno pryč jsou ty časy, kdy dlouhé sezení způsobovalo potíže se zády. Vyzkoušejte naše kvalitní látkové židle a kožená křesla, jež vám poskytnou nejen dostatek pohodlí, ale také pocit naprostého uvolnění a odpočinku. U školního nábytku je funkčnost a bezpečí opravdu na prvním místě. Proto je nábytek do škol a školek opatřen spoustou bezpečnostních prvků, ale zároveň je také velmi designově propracovaný. Nechybí barevné prvky, jež vám určitě zlepší náladu. Na druhou stranu zdravotnický nábytek, jako jsou třeba zdravotnické skříně, poskytuje ordinacím a zdravotnickým zařízením, stejně tak i personálu a pacientům naprostý komfort.

Vaše spokojenost, naše priorita

Společnost AC Interiér byla založena v roce 2007. Jedná se o ryze českou firmu, působící na území naší republiky a spolupracující s předními výrobci toho nejkvalitnějšího nábytku. Mezi produkty, jež nabízíme, patří židle, křesla, moderní řady kancelářského nábytku, školního nábytku a zdravotnického nábytku, ale také nábytku bytového. Svých zákazníků si nesmírně ceníme, a proto se jim snažíme utvářet ty nejlepší podmínky k nákupu v našem obchodě. Potřebujete-li s čímkoliv poradit, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme. Díky letité tradici si troufáme tvrdit, že máme s výrobou, nabídkou a následným prodejem nábytku bohaté zkušenosti, jež velmi účinně využíváme v praxi.

Napsat komentář