Možnost aktivního života v Michli

rezidence hadovita

Michle je dnes moderní pražskou čtvrtí s bohatým nádechem historie. Anály sahají až do 14. století, kdy budoucí část Prahy 4 tvořila velká osada – vinice, louky, zahrady nebo sledovny. Modernizace okolí přišla až na začátku 20. století.

To dalo základ pro výstavbu mlýnu, cihelny a pivovaru. Oficiální součástí Prahy se stala v roce 1922. Nově vznikající byty v Michli a rezidence k roku 2018 pak jasně potvrzují, že má Michle ambice stát hojně vyhledávanou částí města.

Všechno na jednom místě

V Praze 4 najdeme všechno důležité na jednom místě. Nejmodernější rezidence Michle se nachází konkrétně v ulici Hadovitá. Splňují důležitý nárok – pěšky se můžete dostat na všechna nezbytně potřebná místa. Do obchodů, luxusních restaurací i do sportovních středisek. Samozřejmě se zde nachází také zastávka Veřejné městské dopravy.

Rezidence je zkrátka perfektní pro rodinu s dětmi. V jejích okolí najdete školky, základní školy a gymnázia. Stejně tak i možnosti zajímavých aktivit pro celou rodinu.

Michle ale přes to všechno není rušné centrum. Kdykoliv si můžete odskočit do nádherného Baarovo parku s multifunkčním dětským hřištěm. To navíc funguje i v zimě, jelikož se překrývá multifunkční halou. Nachází se zde také Kunratický les, kam můžete vyrazit například zajet na kole. V lese je několik útulných hospůdek nebo Minizoo. V Michli se prostě nudit nebudete.

Přes veškeré moderní zázemí je v Michli cítit i dlouhou historii. Okolo potoka Botič je můžeme jasně vidět staré vesnické jádro, které zde bylo tak dlouhou dobu.

Zaujal vás tento článek a chtěli byste o nově vznikající Rezidenci Hadovitá více? Přejděte na https://www.rezidencehadovita.cz.

Napsat komentář