Moderní tapety pro novou atmosféru

Přemýšlíte o renovaci interiéru? Jsou stěny vašeho bytu či domu zašlé, poničené, fádní nebo se vám už jejich vzhled zkrátka omrzel? Dejte jim novou tvář, vyzkoušejte tapety a samolepicí dekorace.  Budete překvapeni, jakého efektu můžete snadno a rychle docílit. Odhoďte nudu a stereotyp a vylepšete váš interiér tak, aby byl maximálně útulný. Tapety dodají vašemu bydlení zcela nový nádech. Pocítíte zbrusu novou atmosféru a věřte, že se vám tapety zalíbí. Na výběr je spousta druhů a typů, čím dál více oblíbenými jsou zejména v moderních interiérech skandinávské tapety.

Severský styl stále frčí

Skandinávské tapety jsou typické svou čistotou a jednoduchostí. Nejčastěji jsou na nich geometrické vzory, některé jemné a nenápadné, jiné naopak výrazné a kontrastní. I když jsou často vyvedené v jemných pastelových barvách, k dispozici jsou i tapety šedé či v kombinaci černé a bílé. Často používanými barvami jsou také tyrkysová, žlutá, bílá a odstíny hnědé a béžové. Tapety svým designem zajišťují neskutečně klidnou a útulnou atmosféru v místnosti. Proto je vhodné je umístit tam, kde rádi relaxujete a chcete cítit pohodu, nikoli žádné rušivé elementy. 

Vzory skandinávských tapet maximálně inklinují k přírodě a přírodním prvkům. Oblíbenými vzory jsou především geometrické tvary, z přírodních prvků potom hlavně stromy či kůra. Skandinávské tapety působí také velmi elegantně a maximálně využívají tlumené a převážně světlé tóny. Tapety se skandinávskými vzory se skvěle hodí do pracovny, kde vám pomohou najít potřebné soustředění na práci, ale i v ložnici, kam budete rádi chodit relaxovat a odpočívat. Nechte se i vy pohltit kouzlem těchto velmi oblíbených tapet a dopřejte si dostatek relaxace.

Napsat komentář