Moderní obrazy na míru

Přejete si pořídit do bytu moderní nadčasový obraz a nevíte, kam se máte obrátit? Vyzkoušejte  společnost ,,COLORIKA“, zabývající se výrobou a následným prodejem obrazů podle představ zákazníka. Můžete si u nás objednat například moderníobrazy do obýváku, anebo fotografii na stěnu. Vytváříme obrazy do moderrního interiéru přesně podle zadání klienta. Objednejte si u nás velké obrazy na zeď, které udělají z vašeho interiéru prostornou a zajímavou místnost. Moderní obrazy do bytu vytváříme ručně, na kvalitní dřevěný rám, mnohdy obraz z bambusu a klademe obrovský důraz na detail. Přesvědčte se sami a využijte našich prvotřídních služeb!

Dokonalost v každém detailu

Námi vypracovaný obraz na stěnu, anebo fotografie na stěnu jsou precizně a s důrazem na detail zpracovávány, bez vyblednutí barev vám v bytě vydrží až 50 let a navíc jsou pojištěné proti poškození k bezproblémové přepravě až k vám domů. Velice oblíbený je třeba obraz mola, obraz tulipánů, obraz vlčích máků, obraz pampelišky,nebo obraz levandulového pole. Nabízíme zajímavé a moderní obrazy do obýváku, jež nadchnou nejen majitele, ale i ostatní návštěvy. Moderní obraz na zeď od nás vám bude každý závidět. Objednávka vaší zakázky je naprosto jednoduchá. Nakonfigurujete si váš vysněný obraz, nebo fotografii, my se okamžitě pustíme do práce a v co nejkratším časovém úseku vám jej dopravíme hotový přímo k vám domů.

Vzhled obrazu ve vaší režii

Náš klient je zároveň jakýsi návrhář, jež si sám určí nejen jak bude moderní obraz do bytu vypadat, ale jakou bude mít barevnou kompozici, zvolí si variantu rozložení a nakonec celkový rozměr obrazu. Na nás pak je dovést toto dílo do zdárného konce a k naprosté spokojenosti zákazníka. Na stránkách společnosti ,,COLORIKA“ máte možnost vybrat si z různých náhledů obrazů na stěnu, anebo fotografií na stěnu. Moderní obrazy do bytuz naší dílny jsou dokonalé, nadčasové a přitom za velice příznivé ceny. Neváhejte a pořiďte si i vy moderní obrazy do obýváků a nechejte se ohromit uměleckým vyjádřením každého jednotlivého díla. Těšíme se na vás!

Napsat komentář