LED RGB reflektory LEDsviti.cz

Milióny barev.Tyto reflektory se skvěle hodí pro scénické osvětlení. Můžete je využít u vás doma, v baru, na diskotéce i v exteriéru, např. na různobarevné nasvícení krásných míst vaší zahrady, nebo vašeho domu. Chcete okouzlit své návštěvníky? V tomto článku se podíváme, jak na to, a na jaké výsledky se můžete těšit!

Nejdříve trochu RGB „teorie“

Zkratka RGB znamená červenou (RED), zelenou (GREEN) a modrou (BLUE) barvu. Jedná se o model, kterým určujeme specifické barevné hodnoty.

Se třemi základními barvami červené, zelené a modré můžete zobrazit vlastně téměř jakoukoliv barvu, tzv. světelné barvy.

Ty se za tímto účelem míchají ve specifickém poměru. Přibližně 16 milionů různých barev je takto možné vytvořit.

A s touto barevnou škálou se už dá pořádně kouzlit, to nám věřte! Nebo si nevzpomínáte, když jste jako děti poprvé viděli kouzlo barevných světýlek? Co se vám vybavuje?

LED RGB reflektor 20W v elegantní černé barvě

(včetně dálkového ovládání)

Vybalíme vše a jednoduše zapojíme. Rozhodneme se, kde reflektor (-y)  použijeme (jeden asi stačit nebude.. ale to už je na vás), uvnitř či venku (jsou voděodolné), a jdeme zkusit, kde se nám budou hodit nejvíce (barvu změníme kdykoli dálkovým ovládáním).

Exteriér&Interiér – 1. zkouška

Krátká video ukázka

https://www.ledsviti.cz/user/documents/LED-RGB-reflektor.mp4

Shrnutí, hodnocení

V této cenové kategorii získáte malý, velmi dobře využitelný reflektor, který vás jistě nezklame a dlouho vydrží. LEDsviti prostě osvětlení umí! Naše hodnocení vypadá nakonec tedy takto:

  • DESIGN: 8,5/10
  • ZPRACOVÁNÍ: 9,0/10
  • NASTAVENÍ BAREV: 9,5/10
  • SVĚTELNÝ TOK: 9,0/10
  • CENA: 8,5/10
  • CELKEM: 8,9/10
  • Technické parametry

Výkon LED 20W. Chromatičnost světla RGB. Barva těla černá. Světelný tok 1400 lm. Napětí 230V. Stupeň krytí IP65 – vhodné do exteriéru. Vyzařovací úhel 120°. Dosah IR dálkového ovládání 7-8 metrů.

Text + foto: LEDsviti.cz

Napsat komentář