Domů Bydlení Kvalitní garážová vrata

Kvalitní garážová vrata

Autor: redakce
0 Komentář

Můj dům – můj hrad. Stavíme dům, abychom svůj život prožívali v příjemném prostředí a abychom se v něm cítili bezpečně. Pečlivě vybíráme materiál, chceme tu nejodolnější střechu, nejlepší okna i dveře. Stejná kritéria uplatníme při výběru garážových vrat. Hledáme ta, jejichž technické řešení bude vyhovovat našim požadavkům. Taková, která i svým vzhledem doplní tvář našeho domu.

Kde vybírat kvalitní garážová vrata

Garážová vrata nevybíráme každý den. Musíme proto dobře vážit, jaká pořídíme, aby nám spolehlivě sloužila dlouhou dobu. O jejich vlastnostech víme obvykle málo, proto je nejvhodnější poradit se s odborníky. Hledejme pomoc tam, kde jsou zkušenosti a tradice. Pokud budete vybírat garážová vrata, můžete se spolehnout na společnost Univers Tech s.r.o.. Univers je jeden z největších prodejců vrat u nás a funguje na trhu už 25 let.

Co získáte

Má-li být řešení, které si vyberete, k vaší spokojenosti, hledejte profesionála, který dobře poradí a současně respektuje vaše požadavky. Univers pracuje poctivě a má široký sortiment zboží, které buď sami vyrábí v ČR, nebo je dováží od předních evropských výrobců.

Garážová vrata na míru

V nabídce UNIVERS najdete sekční vrata, jejichž design je mimořádně variabilní. Povrch vrat může být tvořen drážkami nebo složen z kazet, imitovat dřevo či respektovat současný trend hladké plochy. Standardně nabízíme 6 barev, ostatní barvy z široké palety jsou dispozici s příplatkem 9% a výroba je pouze o týden delší.

Technické řešení

Ať už vlastníte jednogaráž či dvojgaráž, vrata vyrobí vždy přesně na míru. Panel sekčních vrat se skládá ze dvou vrstev pozinkovaného ocelového plechu s výplní z polyuretanové pěny. To zajišťuje téměř neomezené možnosti řešení vzhledem k rozměrům otvorů, do kterých se vrata montují. Samozřejmostí jsou garážová vrata s motorem a dálkovým ovládáním pro komfortní užívání.

Montáž garážových vrat

Protože vám firma UNIVERS nabízí komplexní služby, soustřeďuje se především na dodání garážových vrat společně s jejich montáží, aby řešení bylo přesně na míru vašemu domu. Jejich tradice a 25 let zkušeností v oboru jsou zárukou vaší spokojenosti.

Další články autora