Konec zničeným zádům – obchody s nábytkem se stěhují online

Stěhujete se nebo si jen chcete vylepšit domov novým nábytkem? Myslete na svá záda a nakupujte online! Představíme hned 5 výhod pořízení nábytku přes internet.

Chcete si přizpůsobit byt či dům své fantazii a zároveň neutratit majlant? Vybírejte nábytek online. Ušetříte nejen svá bolavá záda. Přinášíme hned 5 výhod, které přináší nákup nábytku přes internet.

1. Už žádná bolavá záda

Taková postel nebo skříň něco váží. I když se cítíte ve skvělé kondici, dotáhnout těžký balík do auta není žádná hračka. Objednejte si zboží z pohodlí domova a nechte si ho dovézt až ke dveřím.

2. Vyberte si nábytek v klidu

Nechte si čas na rozmyšlenou. V obchodě se vám věnuje ochotný personál, což však právě bývá důvodem, že často vyberete něco, co jste vlastně nechtěli. Sedněte si v pohodlí domova s partnerem a proberte všechny možnosti.

3. Kombinace obchodů – srovnání cen

Porovnejte si ceny zboží v jednotlivých obchodech. E-shopy s nábytkem mají odlišný sortiment a může se stát, že na jednom místě nenajdete vše, co byste si přáli. Nemusíte se vláčet z jednoho obchodu do druhého. Jednoduše si objednejte postel z IKEA a jídelní stůl ze SCONTO Nábytek.

4. Dodatečné služby

Pokud bydlíte ve čtvrtém patře bez výtahu, zaměstnanci obchodu za příplatek zboží vynesou až k vám do bytu. Máte strach, že si s montáží skříně sami neporadíte? Při objednání nábytku online nabízí obchody často možnost doplatku za sestavení nábytku přímo u vás doma.

5. Cashback od Tipli

Ojedinělým způsobem, jak na nábytku ušetřit, je cashback. Zaregistrujte se zcela zdarma na Tipli a nakupujte nejen nábytek o něco levněji. Jak to funguje?

Proklikněte se do obchodu a vybírejte online, jak jste zvyklí. Tipli získá od obchodníka finanční odměnu za přivedení zákazníka. O tuto provizi se s vámi rozdělí a vy tak získáte peníze zpět na váš účet.

Přesvědčili jsme vás? Ušetřete svá záda a až tisíce korun nákupy přes internet.  Nakupujte nábytek výhodně s Tipli a potěšte sebe, rodinu i svou peněženku.

9 thoughts on “Konec zničeným zádům – obchody s nábytkem se stěhují online”

Napsat komentář