Ideální schodiště od Drevo-shopu

Je právě vaším zájmem řešit schodiště či rekonstrukci bytu nebo domu? Ideálním řešením do patra jsou schody od drevo-shopu.cz. Na trhu najdete nepřeberné množství typů schodů a schodišť. Moderní trendy jsou schované ve dřevě. Dřevěné schodnice se hodí dokonale do patra vašeho domku. Jde o vhodný stylový prvek vašeho bydlení, který vás upoutá ihned, jak vstoupíte dovnitř.

Vyberte si podle vašich snů

U Dřevo-shopu si najdete to správné z velkého množství dřeva. Matriál se chlubí vysokou kvalitou a ceny v porovnání s kvalitou jsou opravdu dokonalé. Nejčastěji jsou vybírány bukové schodnice a dubové schodnice. Schodišťový stupeň buk a další typy se vyrábí z kvalitní bukové nebo dubové spárovky, její síla dosahuje 4 cm. Výhodou je, že tu nenajdete žádné suky.

Všechny schodnice se chlubí ofrézovanou čelní hranou, jejich povrch je oboustranně broušený. Proto je snadné je ihned lakovat. Vyberte si barvu podle vašich představ. V nabídce je bílá barva nebo rustikálu či varianta cink. Rozhodnutí je pouze na vás. Materiál, který se používá, je dokonale vysušený.

Schodnice jsou dodávány v různých délkách, a to podle použitého materiálu. Délka se pohybuje od 20 cm do 400 cm, šířka pak od 20 cm do 100 cm.

Další doplnění

Abyste mohli schody dokonale používat, pořiďte k nim zábradlí. I tady máte na výběr. Kromě toho jsou dodávány další doplňky jako madla, stupnice, podstupnice, bočnice a hlavní sloupky. Schodnice dub i schodnice buk vaše bydlení oživí. Pokud budete potřebovat, pak si po dohodě můžete nechat udělat povrchovou úpravu schodnic kvalitním lakem.

Nebojte se dodání

Dodávka je spolehlivá, není se čeho bát. Schodišťový stupeň dřevěný bývá zabalen do fólie, a pokud potřebujete, lze dodat i větší množství. Zdali si necháte vše přivézt nebo si vše vyzvednete sami, je na vás. Dřevo-shop má možnost dokonce poskytnout vlastní dopravu.

Napsat komentář