Fotopast na zloděje se výborně osvědčí v každém ročním období

Chcete pohlídat svůj majetek, když odjedete na víkend na chatu. Nebo mít povědomí o tom, co se děje doslova jen pár metrů od vašich domovních dveří, když zrovna večer sedíte u televize. Nečekaná návštěva může být někdy dost nepříjemná, protože zloději dnes drze vcházejí i do domů, kde zrovna jejich majitelé tvrdě spí. Takovému chování je ale možné učinit přítrž s dobře propracovanými bezpečnostními mechanismy. A lidé, kteří nemají zrovna poctivé úmysly, nemusí vůbec nic tušit ani krátce po úspěšném lupu.

Nepřetržitý provoz a nulová šance na odhalení

Dnešní fotopast na zloděje může číhat na svou příležitost třeba i dlouhé týdny. Nikdy nespí, také nepotřebuje dovolenou nebo pravidelnou výplatu – a přesto je efektivním hlídačem každé zahrady nebo stavení. Zvláště pokud máte na starosti stovky metrů čtverečních, je obtížné udržet bdělý dohled za pomoci jednoduchých kamer. Je proto vhodnější, aby prvků zabezpečení bylo více. Obecně totiž platí, že čím více, tím také lépe! Když podobnou možnost moderní technika tak ochotně nabízí, proč ji vlastně nevyužít?

Mechanismus, který nemůže selhat ani v mrazech

A jak funguje fotopast? Princip je vlastně poměrně jednoduchý, ale současně až ďábelsky účinný. Pohybové čidlo funguje neomylně, ať už jsou letní vedra nebo krutý zimní mráz, bez ohledu na aktuální světelné podmínky. Díky neviditelnému nočnímu přísvitu nachytáte snadno každého vetřelce, který vám zrovna vnikl na pozemek. Záznam se může uložit na paměťovou kartu, ale v případě, že zařízení bude připojeno na domovní Wi-Fi, dočkáte se okamžité reakce třeba i na email. Mějte přehled o tom, co se zrovna děje u vás doma! Zvláště, pokud jste zrovna na chatě padesát kilometrů daleko a víkendové lenošení je v plném proudu.

Široký sortiment fotopastí naleznete na eshopu cel-tec.cz

Napsat komentář