Fólie na sklo zajistí pohodlí i bezpečí

Fólie na sklo nabízí širokou škálu využití a řešení rozličných problémů. Jsou vhodné do bytu, kanceláře i výlohy obchodu. Je to finančně dostupné řešení zajišťující soukromí, ochranu proti zlodějům a protisluneční ochranu. Fólie na sklo přichází v mnoha formách a mají mnohostranné využití. Pojďme se na ně podívat blíž. 

Fólie na okna chrání proti nežádoucím pohledům 

Díky fóliím na okna lze vytvořit ochranu před přímým slunečním světlem. Fólie dokonce dokáže zachytit poměrnou část UV záření. Další velkou výhodou je ochrana proti nežádoucím pohledům. Díky zrcadlové fólii například zvenku nikdo neuvidí dovnitř, zatímco vy z interiéru budete mít nerušený pohled ven bez omezení. 

Díky fólii na okna i ušetříte. V zimě omezí tepelné ztráty přes okno a v létě dokáže příjemně chladit interiér a vy můžete snížit používání klimatizace. To přinese výrazné úspory energie. Instalace fólie na okna omezí možnosti násilného vniknutí do objektu a vy se tak budete cítit bezpečněji. Dalším bezpečnostním prvkem je ochrana před vysypáním střepů při rozbití okna. To slouží jako prevence proti zranění ze střepů. 

Fólie na sklo mají mnoho benefitů

Fólií na sklo je mnoho typů, a je na vás, jaký vám bude vyhovovat nejvíce. Obchodníci mohou ocenit fólii do výlohy, která zamezuje blednutí vystaveného zboží. Fólie lze využít i do bytů, rodinných domů, kanceláří, vitrín a skleněných fasád. V nabídce firmy Benda-Fólie jsou také fólie na balkonové sklo, fólie na sklo na dveře, statické fólie na sklo nebo zrcadlové fólie na sklo. Tyto produkty mohou mít jak ochranný tak dekorativní charakter. 

Praktičnost a snadné udržování je samozřejmostí. Fólie jsou chráněny proti poškrábání a jsou voděodolné. Lze je tedy čistit a omývat úplně stejně, jako běžné skleněné plochy. Zároveň dodávají objektům barevně nebo zrcadlově estetický vzhled. 

Instalace okenní fólie  

Aplikace okenní fólie je velmi jednoduchá a rychlá. Fólie se nalepí na již namontovaná okna, popř. výlohu, dveře či vitrínu podle přání klienta. Na výběr je z bezpečnostní fólie, protisluneční fólie, termoizolační fólie, dekorační fólie a dalších typů. Ve firmě Benda-Fólie se zabývají instalací okenních fólií už od roku 2002. Poradí vám s výběrem a doporučí produkt přímo na míru. Neváhejte je proto oslovit. 

Napsat komentář