Firmy, které mají tradici a široké portfolio klientů nabízejí jistotu

Při výběru firmy, která vám vyrobí, dodá a namontuje vaše nová plastová okna či dveře není dobré experimentovat. Nejlepší je vsadit na jistotu a obrátit se na skutečné profesionály. Věřte nebo nevěřte, ušetříte si hned na začátku řadu starostí a na výsledku je to znát. Mnohé napoví reference, pověst firmy na internetu a samozřejmě i doporučení známých. Český trh, který nabízí plastová okna a dveře je dost široký, ale když začnete hledat skutečně solidní firmu, která navíc nabízí i přijatelné ceny, výběr se vám značně zúží.

Společnost Oknoplastik je osvědčená firma se solidním přístupem

Jaká jsou kritéria, která definují kvalitu? Zásadním prvkem pro výrobu skutečně kvalitních plastových oken jsou použité profily. Firma Oknoplastik používá pěti, šesti nebo i sedmi komorové profily od špičkového německého výrobce SALAMANDER.

Důležité je i kování. Firmě Oknoplastik se nejvíce osvědčilo kování SIEGENIA-AUBI, které je také vyráběno v Německu. Pak přichází na řadu samotná výroba a použité technologie. Nejmodernější CNC stroje umožňují velmi přesné zpracování a veškeré procesy jsou plně automatické. Profily jsou svařovány pomocí čtyřhlavé svářečky a velikost je kontrolována s přesností na 0,01 mm.

Sklenářské práce, skladování a precizní kontrola

Okna jsou standardně osazována izolačními dvojskly nebo trojskly a můžete si dokonce zvolit, jaký typ skla budete požadovat. K dispozici máte izolační skla s tepelnou ochranou, protihlukové sklo, bezpečnostní sklo nebo sklo protisluneční.

Důležité je i skladování; Oknoplastik disponují uzavřenou klimatizovanou halou o rozloze 8 000 m2, kde jsou zakázky připraveny k expedici. Posledním článkem řetězce je důsledná výstupní kontrola. Kvalitní výrobci také nabízejí doplňkové služby; okna vám namontují, zajistí zednické práce a stará okna ekologicky zlikvidují.

 

Moderní technologie a plně automatizované procesy jsou předpokladem nejen kvality ale i nízké ceny. Posuďte sami a kontaktujte obchodní zástupce společnosti Oknoplastik ještě dnes.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Seznam-Novinek.cz

PressMedia

PRwebs.cz

Napsat komentář