Co nabízí moderní koupelna?

Koupelny si v posledních letech získávají stále více pozornosti. Není to jenom místo, kde se dá co nejrychleji odbýt hygiena, ale postupně se z koupelny stává místo pro relaxaci, únik před starostmi všedního dne a útočiště. Z koupelny si můžete v dnešní době udělat malé SPA a užít si zasloužený odpočinek. 

V moderní koupelně se sprcha stává rituálem 

Již tisíce let člověk ví, že voda dopřává očistu tělu i duši. Díky vodě si lidé doplňovali energii a léčili se. Moderní koupelna se k těmto tradicím znovu vrací a spojila je s technickými inovacemi. Nabídka společnosti Dorint DG Centrum vám ukáže, že koupel může být pečující a osvěžující proces, který vás naladí na celý den, či zklidní na noc. 

Dorint DG Centrum spolupracuje s ověřenými evropskými dodavateli a nabízí svým klientům revoluční koupelnový design spojený s maximálním pohodlím a originalitou. Díky tomu si ve své koupelně budete moci dopřát sprchu formou deště, průzračného energetického přívalu či jako pulzujícího proudu, který vás nabije novou silou. 

Luxusní koupelna nepotěší pouze oko 

Společnost Dorint DG Centrum se může pochlubit tím, že jejich luxusní koupelny plní kromě estetické funkce i další kritéria. Mezi ně patří pohodlí, absolutní praktičnost a funkčnost v celé koupelně. Jejich koupelny jsou navrhovány na míru každému klientovi a zcela plní jeho očekávání a přání. A to ať už se jedná o menší koupelnu do bytu, či náročnější koupelnu do rodinného domu, vily či hotelu. 

Designové radiátory jako nový doplňek 

I radiátory se mohou stát nejen funkčním, ale i stylovým doplňkem interiérů. Designový radiátor je elegantní topné těleso oživující celý prostor. Koupelně dodává originální vzhled. Designové radiátory mohou být vyrobena v různých tvarech a provedených podle stylu a přání zákazníka. Designové radiátory společnosti Dorint DG Centrum jsou nedílnou součástí nabídky vybavení pro luxusní koupelny.

Pokud uvažujete o rekonstrukci koupelny či chcete vylepšit pouze její části, neváhejte se obrátit na odborníky z Doring DG Centra. Ti vás provedou žižkovským showroomem a ukážou všechny zajímavé varianty. Vysvětlí vám vše ohledně produktů i materiálů a doporučí to nejlepší řešení právě pro vás. Zařídí vše od první konzultace po precizní realizaci vaši nové luxusní koupelny.

Napsat komentář