Čištění ozonem? Účinná desinfekce bytu!

Tak jako naše tělo potřebuje čas od času detoxikaci, i u našich bytů je to velmi podobné. Během pobývání uvnitř našich domovů se v bytě usazují nejrůznější škodlivé látky, bakterie a viry, které nemají zrovna pozitivní vliv na náš organismus. Co ale pozitivní vliv má, a dokonce vás i zbaví zatuchlého vzduchu, je čištění ozonem.

Desinfekce ozonem má velmi kladný vliv na náš organismus. Jde o jeden z nejrychlejších a hlavně nejšetrnějších způsobů, jak zlikvidovat bakterie, viry, ale vyřešit i zatuchlý vzduch v místnosti. A to vše díky rychlé reakci tohoto tříatomového kyslíku, který se po celém procesu mění na neškodný kyslík, jejž dýcháme.

Maximální desinfekce je zaručena

Ozon je velmi silný oxidant, kdy při jeho správném použití můžeme velmi pomoci našim bytům. Ozon umí změnit zatuchlý vzduch za normální tak, že mění vlastnosti organických látek, které zápach způsobují. Díky tomu lze neutralizovat i pachy z kouření, malování, po požáru, po vaření, ale i pročistit vzduch po rekonstrukci.

Odstranění pachů odevšad

Ozonové čištění si hravě poradí s nepříjemnými pachy, které se během nějaké doby nastřádaly a pronikly kromě stěny i do nábytku, čalounění, koberců, ale třeba i do auta. Chcete mít čistý domov bez nežádoucího zápachu a hlavně bez nebezpečných bakterií? V tom případě je ozonové čištění přesně pro vás.

Napsat komentář