Chytrá a úsporná světla moderní doby

000.Správné světlo s LEDsvítí

LED svítidla, tedy Light Emitting Diode, se neustále dostávají do popředí. Je to především z toho důvodu, že jsou velmi úsporné a cenově příznivé. Podle typu prostoru je na vás, co si vyberete.

Domácnost

Doma jsou nejvíce žádány LED panely. Ty dokáží úžasně rozsvítit prostor a zároveň skrýt diody, což je pro celkový dojem nezbytné. LED panely jsou mnoha druhů a tvarů. Vybírejte třeba hranaté nebo kulaté tvary. A barva? Dáte přednost klasické bílé nebo chromové? Do kuchyně vám doporučujeme spíše studenější odstíny, na druhou stranu do ložnice je ideální zvolit teplejší odstín.

Venkovní prostory

Nejen na zahradě jsou LED svítidla ideálním módním doplňkem. LED reflektory dokáží oslnit a oživit prostor a zároveň mají nezbytnou funkci na zahradě. Vy tak můžete déle posedět s přáteli při vínku a grilování. LED reflektory vybírejte lištové, stmívatelné anebo se stojanem. Máte několik možností. Co se hodí právě vám? A co je často doporučováno? LED reflektory s pohybovým čidlem. Ty vyplaší čtyřnohé nezvané hosty nebo také dokonce vyděsí případně návštěvu, která nemá na vaší zahradě co dělat.

Naopak LED veřejné osvětlení zase budete řešit v případě, pokud jste třeba starosta/starostka. I zde je to ideální řešení, ušetříte rozpočet a zároveň budou lidé ve vaší obci spokojeni.

Hurá do práce

Pracovní prostředí je opravdu důležité. Podmínky pracovního života se nyní neustále řeší. I tady je tedy na místě otázka, jaké osvětlení pořídit? Záleží na tom, o jaké prostředí se jedná. Na staveništích rozhodně nesmí chybět LED nouzové osvětlení, které osvětluje únikové cesty. Je více odolné prachu a špíně, proto se hodí do těchto míst. V halách použijte spíše LED průmyslové osvětlení. Klasická pracovní místa disponují LED pracovními světly, která mohou být single row nebo dual row, podle počtu řad diod.

Obraťte se na LEDsvítí a už nikdy nebude mít tmu.

Napsat komentář