Česká kvalita, to jsou šetřiče vody Watersavers

press news media

Napadlo vás někdy, že vaše domácnost zbytečně zaplatí tisíce navíc za nadbytečnou spotřeby vody? Přitom tato spotřeba se dá redukovat, protože je naprosto nadbytečná. Nemusíte omezovat sprchování ani místo toalety chodit do keřů, stačí myslet ekonomicky a vyzkoušet šetřiče vody Watersavers.

 

Šetřet vodu i náklady

Šetřiče vody Watersavers fungují na naprosto jednoduchém principu, který ovšem snižuje spotřebu vody se stoprocentní účinností. Úspora vody je tedy zaručena, i kdybyste si to snad nepřáli. Jak je to možné? Ve Watersavers vymysleli inovativní perlátory, které dokáží redukovat průtok vody až o polovinu, aniž byste to poznali. Voda totiž teče pouze po obvodu dutého válce, navíc je voda intenzivně provzdušňována. Tím vších ušetříte až 50 procent vašich nákladů, tedy počáteční investice se vám může vrátit již za pouhé tři měsíce.

Že existují asijské šetřiče vody, které stojí méně, a poskytnou přitom stejnou službu? Neposkytnou. Šetřiče vody Watersavers jsou vyrobené v České republice z kvalitních materiálů, disponují všemi relevantními certifikáty a vyznačují se dlouhou životností. A pokud by se snad něco pokazilo, nemusíte zoufat – na perlátory Watersavers platí pětiletá prodloužená záruka.

O kvalitě výrobků Watersavers se již přesvědčily tisíce zákazníků, ať už jde o hotely, nemocnice či ministerstva, nebo o domácnosti a firmy využívající kancelářské prostory. Watersavers vyrobí více než 100 tisíc šetřičů vody ročně, jde zejména o výrobky určené pro vodovodní baterie, sprchy a toalety.

Úspora vody je tedy s Watersavers hračka. Snížení spotřeby vody vás nebude stát více než pár set, které se vám navíc velice brzy vrátí. A navíc tím pomůžete celé planetě, které se postupně zásoby vody tenčí.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Naše-domy.cz 

InfoPress.cz

Český-magazín.cz

Napsat komentář