Bytový textil stmelil naše rodinné soužití

Jelikož s manželem již léta podnikáme zdá se náš dům být nadmíru útulným, ovšem bohužel není tomu tak. Ptáte se proč? Právě proto, že v něm trávíme velmi málo času a na zútulnění jednoduše nezbývá čas. Když mne ovšem před rokem postihl vážný úraz, který mělo na svědomí mé vyčerpání, rozhodla jsem se udělat ve svém životě přítrž stresu a v podnikání jsme zvolnila a spoustu práce nyní deleguji na své zaměstnance. Cítím se skvěle a podle toho vypadá i náš dům, narazila jsem totiž na prvotřídní bytový textil, který naší rodinu doslova a do písmene stmelil. Můj manžel si tak po náročném dni může v klidu odpočinout na příjemném povlečení anebo na křesle, které zdobí rozkošná deka příjemná na dotek a malý relaxační polštářek. A co víc, pochvalují si ho i naše děti, kterým se nechce každé ráno ven postele, a nejraději by v ní strávili celé své mládí. Nyní se tak celá naše rodina doma cítí opravdu útulně.

Koupelnový textil nesmí v domácnosti chybět

Nedávno se mě dcera zeptala, odkud mám ten luxusně hebký ručník a osušku s kapucí, do které se můj mladší syn doslova zamiloval. Mé srdce plesalo radostí při pomyšlení, že jsem pořídila vskutku perfektní kousky do naší koupelny. Koupelnový textil rozhodně v naší domácnosti rovněž našel brzy své uplatnění a koupelna se tak stala místem, kde každý člen domácnosti stráví minimálně hodinu svého času. Nyní mám již objednány čtyři plážové osušky, které si chceme s rodinou zabalit na svou vytouženou dovolenou na Kanárské ostrovy. Savé a měkké materiály naše rodina totiž jednoduše miluje.

Kuchyňský textil je mou doménou

Pokud přijde řeč na kuchyňský textil, odpovědně se hlásím ke slovu, jelikož od té doby, co mám více osobního volna, trávím spoustu času v kuchyni a to ne za trest, ale za odměnu. Vymýšlet nové pokrmy a hostit svou rodinu pochoutkami, které jsou zdravé, mě prostě baví. Abych se ovšem ve svém kulinářském království mohla cítit jako opravdová princezna, potřebovala jsem si pořídit hned několik chňapek, ubrusů podle typu příležitosti k prostírání a také utěrek, které snad nikdy nenahradím těmi papírovými.

Napsat komentář