Bezpečnostní agentury ochrání váš dům spolehlivěji než sebelepší zámek

Myslíte si, že když máte bezpečnostní dveře, vyhnou se vašemu domu zloději obloukem? Bohužel, musíme vás zklamat. Na vynalézavost lapků dnes existují mnohem účinnější způsoby obrany. Jaké to jsou, kde si je pořídit a jakou roli v tom hrají bezpečnostní agentury?

Začněme odzadu. Služby bezpečnostní agentury dnes představují asi nejúčinnější, a především nejkomplexnější metodu zabezpečení, a nejen domu. Zloděje už totiž nezastaví pouze bezpečnostní dveře a zámek, vysoký plot a štěkající pes už vůbec ne. Na jejich důvtip je třeba být připraven a čelit mu sofistikovaně.

Jak se tedy bránit?

Jestliže chcete mít svůj majetek v maximálním možném bezpečí, důležitá je prevence. Krádeže naslepo již příliš nefrčí, jsou pro zloděje příliš riskantní. Mnohem častěji si vytipují, kdy chodíte do práce, kdy jste na dovolené nebo kdy nedopatřením zapomínáte zamykat. Buďte tedy připraveni neustále, vždyť v loňském roce došlo v České republice k více než 24 000 krádeží vloupáním do objektů.

Pokud dáte lupičům již na první pohled znamení, že jste na ochranu svého domu připravení, je to vaše veliké plus. Mnohdy stačí jen pouhý pohled na kameru s blikající červenou diodou a zloděj odejde. Bezpečnostní služby, o kterých se tu bavíme, vám poskytne bezpečnostní agentura. S čím konkrétně vám může pomoci?

Bezpečnostní agentura chrání váš dům komplexně

Bezpečnostní agentury se snaží být vždy o krok před zloději. Kombinují vícero způsobů zabezpečení, čím více překážek totiž zloději do cesty postavíte, tím vyšší máte šanci na klidný spánek.

Poskytovatelé bezpečnostních služeb znají metody a triky lupičů, proto vám mohou navrhnout funkční zabezpečovací systém na míru. V závislosti na velikosti hlídaného prostoru, jeho složitosti a dalších vašich požadavcích vám sestaví kombinace několika služeb:

  • Kamerový systém

Kromě klasických, obraz snímajících kamer, můžete využít také mluvící kamery, které potenciálního zloděje upozorní na to, že je nahráván. Jak již bylo zmíněno, kamerové systémy perfektně fungují jako prostředek k odlákání lupiče, pořízený záznam lze pak v případě potřeby využít jako důkaz pro policii.

  • Elektronický zabezpečovací systém

Sem patří různé detektory a čidla, snímající především pohyb. Často fungují v kombinaci s alarmem. Ještě vyššího stupně ochrany se dočkáte při jejich napojení na tzv. pult centrální ochrany (PCO). Jednak se vám v případě nebezpečí rozezvoní mobilní telefon s hovorem či SMS zprávou, navíc krizovou situaci vezmou do svých rukou přímo pracovníci bezpečnostní agentury, kteří nejen že zalarmují vás a případně i policii, ale mohou se i osobně vydat na dané místo zkontrolovat podezřelou situaci.

Elektronický zabezpečovací systém lze propojit i s prvky chytré domácnosti a domácí automatizace.

  • Fyzická ostraha

Pokud nevěříte elektronickým přístrojům, můžete si nechat daný objekt hlídat přímo pracovníky bezpečnostní agentury. Většinou se však lidský faktor kombinuje s dalšími bezpečnostními službami.

Fyzickou ostrahu, stejně jako další prvky zabezpečovacích systémů, si pořídíte u společnosti TOP security.

  • Přístupové systémy

Přístupové systémy představují ideální řešení pro bytové jednotky nebo průmyslové budovy. Nikdo bez unikátního přístupového oprávnění se pak do hlídaného prostoru nedostane.

Možná, že se bojíte, kolik všechny tyto systémy pro zabezpečení domu stojí. Vězte, že zničující efekt na vás mít nebudou. Dostačující kombinaci bezpečnostních služeb lze pořídit již za pár desítek tisíc korun, navíc v případě, že ochranu potřebujete pouze krátkodobě, lze uvažovat i o pronájmu na určitou dobu.

 

Napsat komentář