Bezkonkurenční kvalita střešních tašek Evertile

Střešní krytiny Evertile vynikají svými vlastnostmi, které odráží minimální zatížení střechy a vysokou životnost. Vyrobeny jsou z lehčené oceli a hliníku, takže jsou o poznání pevnější a lehčí než klasické střešní materiály. Povrchová úprava hrubým granulátem potom zajišťuje, že jsou vybrané produkty k nerozeznání od klasických pálených tašek. Na střešní krytiny Evertile navíc získáte záruku až 50 let a ponákupní servis od profesionálů.

Ocelové tašky Evertile prodlužují životnost střechy

Střešní tašky Evertile jsou vyrobeny z odlehčené oceli, takže oproti páleným taškám unesou 5x více a střechu zatěžují až 15x méně. V přesných číslech to je pouhých 4,5 kg / m², zatímco klasické tašky vyvíjí na stejnou plochu zátěž 45 – 70 kg. To značně šetří konstrukci celé střechy, která je vzhledem k materiálu větru a ohnivzdorná. S taškami Evertile se tak nemusíte obávat nadměrné zátěže střechy sněhem ani následných oprav, při nichž je nutné po ní chodit.

Bohatá nabídka střešních krytin Evertile v různém designu

V široké nabídce společnosti Evertile najdete střešní krytiny v mnoha barevných provedeních i povrchových úpravách. Pro tradiční vzhled české střechy můžete sáhnout po taškách Evertile nebo Evertech s hladkou úpravou, na níž se těžko drží nečistoty a celkově se velmi dobře udržuje. Pro (a)typickou střechu je velmi oblíbená krytina Evertile Coppo ve stylu tradiční italské tašky. Zajímavě potom působí v kombinaci s šedým kamenem krytina Everglaze s černě glazurovanou úpravou. Pokud se pouštíte třeba do stavby chaty, přijde vhod nízkonákladová střešní taška Optima z modifikovaných materiálů.

Napsat komentář