Automat na vodu. Proč?

automat na vodu

V letních vedrech je důležité mít čistou vodu neustále na blízku. Vybrat si můžeme mezi kohoutkovou a balenou vodou. Nejzdravější variantou je ale jasně balená pramenitá voda. Pokud vybíráte kvalitní dodavatele, máte vždy jistotu vyvážené minerální hodnoty, čerstvosti a také krystalické čistoty. K pravidelnému pitnému režimu je pak velmi praktické využívat automat na vodu.

Automaty jsou velmi komplexní přístroje a najdou si své místo téměř kdekoliv. Doma, v kanceláři nebo velkých průmyslových objektech. Máme však dva druhy – výdejníky na barely a výdejníky na vodovodní řad.

Výdejníky na barely

Ty jsou vhodné zejména do domácností, kanceláří nebo skladů. Voda se doplňuje prostřednictvím barelů, jež se připojují do horních prostor přístoje. Díky tomu odpadá nutnost filtrace vody. Automaty na vodu mají mnoho zajímavých funkcí. Tou nejdůležitější je určitě chlazení či ohřev dle potřeby. Dát si tak můžete i teplé nápoje.

Barel

Automaty jsou přizpůsobeny barelům s objemem 18,9l. To je více než dostatek vody pro několik lidí na velmi dlouhou dobu. Barely mají ale i svůj ekologický důvod. V současné době je důležitá redukce plastů. Barely do výdejníku mají nejenom menší spotřebu než PET lahve ale jsou také vratné. Tím přírodu velmi ušetříte.

Výdejníky na vodovodní řad

Tento typ výdejníků nejlépe poslouží ve větších firmách s více zaměstnanci a většími průmyslovými objekty. A to také hlediska úspory. Zaměstnanci mají za pracovní den samozřejmě větší spotřebu než čtyřčlenná rodina nebo kancelář. Neustále doobjednávání barelu by se tak prodražilo. Napojit se na vodovod a čerpat odsud má větší smysl. Toto řešení ale vyžaduje filtraci vody. Filtrační zařízení lze přidělat přímo na automat na vodu.

Pro více informací o automatech na vodu přejděte na https://www.stolnivoda.cz.

Napsat komentář