4 případy, kdy neváhat zavolat zámečníka

Dveře a zámek chrání náš domov. Díky nim se cítíme v bezpečí a není proto divu, že když něco není v pořádku, tak panikaříme. Přitom v takovýchto momentech je dobré zachovat chladnou hlavu a kontaktovat co nejrychleji zámečníka. Jejich pomoc je rychlá a vyplatí se mnohem víc, než když se pouštíte do případných akcí sami. 

1. Zabouchnuté dveře 

Zabouchli jste si klíče doma a nyní bezradně stojíte přede dveřmi? Nepokoušejte se do zámku dostat sami. Můžete ho totiž zničit, ztížit práci odborníkům a pro vás znamená delší čekání v rámci opravy. Zámečnické práce nabízí kompletní zákaznický servis a dostanou vás do vašeho domova za několik okamžiků. Navíc k vám odborníci z firmy Zámečnická pohotovost dojedou do jedné hodiny s profesionálním vybavením a otevřou jakýkoliv zámek. 

zabouchnuté vchodove dvere

2. Zabouchnuté klíčky od auta

Noční můra každého řidiče. I v tomto případě nabízí Praha zámečníka, který zabouchnuté dveře od vašeho auta odborně otevře. Opět se nepokoušejte do auta dostat sami a raději zavolejte profesionála. Náhradní klíče u sebe nosí málokdo a dostat se svépomocí do auta je téměř nemožné. Zkušený zámečník vám pomůže a za pár minut už budete startovat své auto sami.  

3. Zlobí zámek v autě? Opět se obraťte na zámečnictví Praha 

Zasekávání klíče, drhnutí, nemožnost otevřít autozámek napoprvé. I v tomto případě se případě se vyplatí obrátit zámečnictví Praha. Pokud posouváte opravu zámku na neurčito, tak hrozí, že se jednoho dne nedostanete do auta vůbec. Nebo v něm naopak zůstanete uvězněni. Ani jedno není lákavý scénář a prevence je na místě. Zkušený zámečník vám zámek vymění či opraví a vy se nemusíte obávat kritické situace v budoucnu.  

4. Ztracené klíče 

Klíče si nemusíte pouze zabouchnout. Může se stát, že vy nebo vaše ratolesti je někde zkrátka ztratí. V každém případě je dobré vysvětlit vašemu dítěti, že se ztrátou klíčů by se vám mělo co nejrychleji svěřit rodiči, aby mohl jednat a co nejrychleji nechat zámek vyměnit. V případě ztracení klíčů se totiž doporučuje nechat vyměnit celá bezpečnostní vložka. Nikdy nevíte, v čích rukou klíč skončil a možnost vykradení je tak obrovská. Nechte si tedy od odborníka vyměnit celý zámek, který zajistí vám i vaší rodině klidné spaní.

Napsat komentář